W tym roku studenci w ramach specjalności hotelarstwo odwiedzili zarówno hotele biznesowe, butikowe jak i zamki, pałace oraz dwory, w których świadczone są usługi hotelarskie. Na naszej trasie znalazły się: Holiday Inn Kraków City Center, Hotel Gródek, Hotel Wit Stwosz, Hotel PTTK Wyspiański, The Bonerowski Palace, Hotel Stary,Mercure Kraków Stare Miasto, Hotel Rubinstein, Hotel Ester, Columbus, Hotel, Puro Kraków Stare Miasto, Tauron Arena Kraków, Q Hotel Plus Kraków,Hilton Garden Inn Kraków (ul. Marii Konopnickiej), Hostel na wodzie "Marta";, Dwór Feillów w Woli Zęczyckiej, Pałac Zdrojowy w Krzeszowicach, Dwór w Tomaszowicach Krakowskie Centrum Konferencyjne,Zamek Korzkiew.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, której autorką jest Klaudia Łydka, a wszystkim pracownikom obiektów dziękujemy za miłe i profesjonalne przyjęcie.

Dr Izabela Kapera, dr Paweł Różycki

Załączniki:
Pobierz plik (od-biesiady-po-impreze.ppt)Od biesiady po imprezę motywacyjną.ppt[- ćwiczenia terenowe z hotelarstwa][ ]9354 kB