Z przyjemnością informujemy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał autorom podręcznika akademickiego pt. „Ekonomia z elementami opisu gospodarki turystycznej i rekreacyjnej” (PWN, Warszawa 2018) nagrodę zespołową w kategorii znaczących osiągnięć w zakresie dydaktycznym. Podręcznik ten został przygotowany pod redakcją naukową dra Bartosza Szczechowicza, a zespół autorów tworzą pracownicy Zakładu Ekonomii i Zarządzania funkcjonującego w Katedrze Polityki Turystycznej na Wydziale Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie oraz nauczyciele akademiccy reprezentujący UE w Krakowie, UE w Poznaniu, UE w Katowicach, UJ oraz AWF w Katowicach. Pełen skład zespołu autorskiego jest podany poniżej.