Składamy serdeczne podziękowania pracownikom obiektów, które odwiedziliśmy podczas ćwiczeń terenowych z hotelarstwa.

W tym roku, w marcu, na naszej trasie znalazły się: Holiday Inn Kraków City Center, Hotel Gródek, Hotel Wit Stwosz, Hotel PTTK Wyspiański, The Bonerowski Palace, Hotel Stary, Mercure Kraków Stare Miasto, Hotel Rubinstein, Hotel Ester, Columbus Hotel, Puro Kraków Stare Miasto, Tauron Arena Kraków, Q Hotel Plus Kraków, Hilton Garden Inn Kraków (ul. Marii Konopnickiej), Hostel na wodzie "Marta";, Dwór Feillów w Woli Zęczyckiej, Pałac Zdrojowy w Krzeszowicach, Dwór w Tomaszowicach Krakowskie Centrum Konferencyjne, Zamek Korzkiew. Zapraszamy wkrótce do obejrzenia prezentacji z ćwiczeń terenowych.

Dr Izabela Kapera, Dr Paweł Różycki

oraz studenci III roku, specjalność hotelarstwo