18 kwietnia Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie zaprasza na dzień otwarty. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji. Tego dnia Wydział Turystyki i Rekreacji AWF zaprezentuje się w auli uczelni, a także w ramach stoiska, gdzie jak co roku na wszystkie pytania odpowie dr Katarzyna Gmyrek - Gołąb. Jeśli nie będziecie mieli okazji uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do galerii zdjęć z naszych wyjazdów (poniżej) oraz do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Napisz do nas, a my zaprosimy Waszą klasę na spacer po uczelni pod okiem samego prodziekana lub do Was przyjedziemy. (IK)

Załączone zdjęcia pochodzą ze zbiorów i są autorstwa dr hab. Ryszarda Winiarskiego, prof. nadzw.

Hotelarstwo 2018. Sztokholm, hotel w więzieniu. Fot. R. Winiarski