.

 

EGZAMIN WEWNĘTRZNY NA PILOTA WYCIECZEK

Egzamin wewnętrzny na pilota wycieczek odbędzie się w dniu 17.04.2013, o godz. 17.00 w sali B.

Osoby zainteresowane muszą wcześniej zapisać się na egzamin w nieprzekraczalnym terminie do 12.04.2013, w sekretariacie Katedry Turystyki i Rekreacji, pok. 204 (pon-pt, 8.00-15.00).

Proszę zapisywać się osobiście. Egzamin jest przeznaczony dla tylko studentów spełniających kryteria określone regulaminem szkolenia pilotów wycieczek AWF (patrz zakładka Szkolenie Pilotów).

Min. ukończony 5 semestr oraz min. ocena dobra (4.0) z Fakultetu Zawodowego (dotyczy roczników , które miały w programie Fakultet Zawodowy).

 

Mikołaj Bielański

kierownik szkolenia pilotów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Każdy student, który zaliczył piąty semestr studiów na kierunku turystyka i rekreacja, w dowolnym trybie (dziennym, wieczorowym, zaocznym), automatycznie - po zdaniu egzaminu wewnętrznego - może uzyskać zaświadczenie o odbytym kursie na pilota wycieczek, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zaświadczenie to uprawnia do przystąpienia do egzaminu państwowego na pilota wycieczek w Urzędzie Marszałkowskim.

 

Potwierdzenie kwalifikacji językowych jest sprawą odrębną i nie wchodzi w zakres szkolenia pilotów na naszym Wydziale.

 

Wszyscy studenci kierunku turystyka i rekreacja zostają automatycznie zgłoszeni jako uczestnicy szkolenia pilotów na Wydziale TiR.

 

Termin egzaminu wewnętrznego zostaje ogłoszony na stronie internetowej, a obowiązkiem zainteresowanego studenta jest zapisanie się na egzamin.

 

Po pomyślnym zaliczeniu tego egzaminu, zostaje wystawione stosowne zaświadczenie upoważniające do podejścia do egzaminu państwowego w Urzędzie Marszałkowskim.

 

Studenci są zgłaszani według list dziekańskich, tak aby kończąc 3. rok studiów na kierunku turystyka i rekreacja student mógł uzyskać uprawnienia pilota wycieczek.

 

Kierownikiem szkolenia jest mgr Mikołaj Bielański z Zakładu Obsługi Ruchu Turystycznego, który udziela wszelkich dodatkowych informacji (VI paw., pok. 205 w godzinach dyżurów oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


W załącznikach informacje dotyczące egzaminu państwowego dla absolwentów kursu na Pilota Wycieczek na AWF, którzy uzyskali pozytywny wynik z egzaminu wewnętrznego w dniu 15.03.2011, oraz wyniki tego egzaminu.

Załączniki:
Pobierz plik (wykaz przedmiotów .pdf)wykaz przedmiotów .pdf[Wykaz przedmiotów ][ ]0 kB
Pobierz plik (regulamin szkolenia_12.doc)regulamin ~.doc[Regulamin szkolenia dla kandydatów na pilotów wycieczek][ ]0 kB
Pobierz plik (egzamin_na_pilota.pdf)egzamin_na~.pdf[Wyniki egzaminu na Pilota Wycieczek z dnia 15.03.2011][ ]0 kB
Pobierz plik (egz_pilot_2011.doc)egz_pilot_~.doc[Termin oraz informacje na temat egzaminu państwowego na Pilota Wycieczek ][ ]0 kB