Zaproszenie do odwiedzin naszej Uczelni

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa uczniów (wraz z opiekunami) zainteresowanych studiowaniem na Wydziale Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie do odwiedzin naszej Uczelni. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym przyjazdu zapraszamy w każdy czwartek ew. piątek począwszy od 21 lutego 2013.

W ramach spotkania, proponujemy młodzieży krótki wykład o naszym Wydziale (m.in. przedstawienie poszczególnych specjalności i specjalizacji: Obsługa Ruchu Turystycznego, Hotelarstwo, Odnowa Psychosomatyczna, Rekreacja Ruchowa, Turystyka Przygodowa) oraz zwiedzanie budynków Akademii.

Prodziekan dr Maciej Abram

Załączniki:
Pobierz plik (licea_pismo przewodnie.pdf)licea_pismo przewodnie.pdf[Pismo przewodnie][ ]126 kB