Studenci III roku specjalności Hotelarstwo, realizowanej na Wydziale Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie w dniach 3-7.03.2014 roku uczestniczyli w ćwiczeniach terenowych.

Mieliśmy przyjemność odwiedzić cztery hotele pięciogwiazdkowe: Copernicus, Gródek, Holiday Inn Kraków City Center, Sheraton Krakow Hotel, sześć hoteli czterogwiazdkowych: Andel's Hotel Cracow, Ester, Galaxy, Hilton Garden Inn Kraków, Novotel Kraków Centrum, Park Inn by Radisson, dwa trzygwiazdkowe: Maltański, RT Regent, dwa dwugwiazdkowe: Ibis Kraków Centrum, Ibis Kraków Stare Miasto, jeden hotel jednogwiazdkowy: Ibis Budget Kraków Stare Miasto oraz Rubinstein Residence. W każdym z nich przywitała nas miła i profesjonalna kadra, w dużej mierze reprezentowana przez absolwentów krakowskiej AWF. Do wszystkich kierujemy ogromne podziękowania!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z ćwiczeń terenowych (25MB) autorstwa Magdaleny Ładocha