Wydział Turystyki i Rekreacji na Targach Edukacyjnych w Zakopanem

W dniu 27.11.2015 r., przedstawiciele Wydziału Turystyki i Rekreacji, gościli na Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich im.W.Zamoyskiego w Zakopanem. W targach uczestniczyli również przedstawiciele innych uczelni m.in. z Krakowa, Nowego Targu, Suchej Beskidzkiej.

Jak co roku nasze multimedialne stoisko cieszyło się dużą popularnością. Uczniowie szkoły mogli, od naszych Studentów, uzyskać informacje związane z ofertą edukacyjną naszego wydziału oraz z życiem codziennym uczelni. Dodatkowo, w auli szkoły, dr Katarzyna Gmyrek-Gołąb przedstawiła prezentację promującą Wydział Turystyki i Rekreacji.