HOTELARSTWO – RELACJA ZE SPOTKANIA I KONKURS

Fabrice Tessier - Dyrektor ds. Rozwoju Talentów i Relacji ze Szkołami w AccorHotels (Biuro Zarządu AccorHotels Francja) gościł na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

W dniu 22 marca 2016 roku spotkał się ze studentami kierunku turystyka i rekreacja, w ramach specjalności hotelarstwo.

Szacowny gość przedstawił ścieżki kariery dostępne w AccorHotels, oferty praktyk, staży w możliwe do zrealizowania zarówno w Polsce jak i w całej Europie oraz w innych regionach świata.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele AccorHotels w Polsce oraz pracownicy uczelni: dr Maciej Abram – Prodziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji, dr Izabela Kapera – adiunkt w Zakładzie Hotelarstwa , mgr Agnieszka Kosińska – specjalista ds. praktyk. Grupa AccorHotels działa w blisko 100 krajach na świecie i jest jednym z liderów na światowym rynku hotelarskim. Na terenie Polski znajduje się ponad 60 obiektów operujących pod jej szyldem. W Krakowie, poza już obecnymi hotelami, planowane jest uruchomienie kolejnego, co stwarza dalsze możliwości zatrudnienia w branży hotelarskiej.

Zainteresowani studenci mogą aplikować do pracy i na praktyki poprzez stronę internetową AccorHotels. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez grupę. Czekają cenne nagrody. Szczegóły w załączniku.

Dr Izabela Kapera

Załączniki: