Instytut Przedsiębiorczości i Zarządzania (IPiZ) jest jednostką organizacyjną funkcjonującą w ramach Wydziału Turystyki i Rekreacji, której pracownicy prowadzą (na wszystkich kierunkach studiów realizowanych w AWF w Krakowie) zajęcia dydaktyczne z zakresu nauk ekonomicznych, nauk o zarządzaniu, nauk prawnych oraz informatyki i statystyki, a także realizują badania naukowe związane z ekonomicznymi, zarządczo-marketingowymi i prawnymi aspektami szeroko pojętej kultury fizycznej – tj. turystyki, rekreacji, rozrywki, sportu, kosmetologii itd.

dr hab. Wiesław Alejziak
prof. AWF

paw. IV/p. 317

poniedziałek 11.00 - 13.00
środa 14.15 - 16.00

tel. 12 683 10 77
Zastępca Dyrektora
dr Bartosz Szczechowicz

paw. IV/p. 308

wtorek 11.00 - 12.30
czwartek 9.30 - 11.00

tel. 12 683 10 13
Marta Jamka

paw. IV/p. 204

poniedziałek - piątek 8:00-15:00

tel. 12 683 10 96

Zapraszamy na nasze pozostałe strony internetowe:

profil fb Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania - są na nim publikowane informacje związane z bieżącą działalnością IPiZ oraz aktywnością jego pracowników.

grupa dyskusyjna fb oraz blog specjalności "E-turystyka" i "E-zarządzanie w turystyce i rekreacji" - są w nich publikowane informacje dotyczące wskazanych specjalności oraz wiadomości dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w sferze turystyki i rekreacji.

profil fb Zakładu Prawa i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego - prezentuje informacje dotyczące prawnych aspektów szeroko pojętej kultury fizycznej.

profil fb pn. "Prawo turystyczne" - zawiera informacje nt. prawnych aspektów turystyki.