Szanowni Studenci,

w związku z komunikatami MNiSW z 26 marca (Zasady funkcjonowania uczelni do 10 kwietnia) i 27 marca (Kształcenie zdalne na uczelniach) informuję, że osoby, które mają niezamknięty semestr zimowy mogą uzupełniać braki w tradycyjny sposób (po świętach w bezpośrednim kontakcie z prowadzącymi – o ile Minister nie przedłuży zawieszenia zajęć dydaktycznych) lub zdalnie, wykorzystując do tego Microsoft Teams (logowanie jak do USOS-a), Skype'a lub inne komunikatory. W każdym przypadku szczegóły należy uzgodnić z prowadzącym dany przedmiot.

Przypominam, że USOS zostanie zamknięty 20 kwietnia br.

Jednocześnie proszę o bieżące sprawdzanie komunikatów, jakie pojawiają się na stronie MNiSW i naszego Wydziału.

Informuję, że istnieje możliwość odbycia darmowego szkolenia online w piątek 3 kwietnia, 2020 r. w godz. 14:00 – 16:00, dostęp przez LINK - Live event. Ponadto, materiały szkoleniowe znajdą Państwo na stronie https://www.aka.ms/ZdalnaNauka.

dr hab. Ewa Roszkowska prof. AWF

Dziekan

Wydziału Turystyki i Rekreacji

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją, przedłużam terminy zaległych zaliczeń i egzaminów do 20 kwietnia br. (nie trzeba pisać żadnych podań z prośbą o przedłużenie).

Informuję, że wszystkie zajęcia dydaktyczne i praca Dziekanatu są realizowane w trybie zdalnym.

dr hab. Ewa Roszkowska prof. AWF

Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji

Szanowni  Nauczyciele i Studenci !

W związku z ogólnopolską  kwarantanną zmieniamy sposób realizacji dyżurów i konsultacji - zalecamy  ich prowadzenie  na drodze mailowej  i telefonicznej aż do odwołania.

Dziekan WFiS         dr hab. Michał Spieszny profesor AWF
Dziekan WRR         dr hab. Piotr Mika profesor AWF