Zajęcia teoretyczne (wykłady, ćwiczenia, seminaria) odbywają się na zasadzie takiej jak e-learning. Prowadzący wysyłają materiały (lub dane dotyczące źródeł) studentom na skrzynki rocznika lub indywidualne adresy mailowe wraz z informacjami dotyczącymi sposobów realizacji i zaliczania kolejnych zajęć zgodnie z harmonogramem.

Rozliczenie zrealizowanych w ten sposób zajęć dydaktycznych jest takie samo jak w przypadku godzin kontaktowych.

Zajęcia praktyczne/kliniczne/praktyki zostają zawieszone co najmniej do dnia 25.03.2020. Sposób odrabiania zaległości będzie podany w terminie późniejszym. Nie dokonujemy rozliczeń godzin w ramach tych zajęć.

Dyżury pozostają bez zmian. Pracownicy fizycznie stawiają się na dyżurach w terminach wcześniej ustalonych.

Dziekanaty oraz sekretariaty Instytutów rozpatrują sprawy studenckie wyłącznie poprzez telefon oraz droga mailową.

Uprzejmie prosimy nauczycieli oraz studentów aby zachować ostrożność oraz stosować się do Zarządzenia Rektora Nr 6/2020 ws. przeciwdziałania rozpowszechniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności AWF.

Sprawę proszę traktować jako niezwykle poważną.

Dziekan WFiS         dr hab. Michał Spieszny profesor AWF

Dziekan WRR         dr hab. Piotr Mika profesor AWF