Szanowni Państwo,

Sesja egzaminacyjna odbędzie się bez zmian w czasie określonym organizacją roku akademickiego.

Aby uniknąć kumulacji egzaminów proszę w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.05.2020 przesłać do Dziekanatu informacje dotyczące dnia i godziny egzaminu.

Egzaminy odbywają sie on-line, forma egzaminu i wybór rodzaju komunikatora pozostaje do decyzji nauczycieli.

Jeżeli studenci mają kłopot z dostępem do Internetu muszą zgłosić ten fakt egzaminatorowi najpóźniej dzień przed rozpoczęciem egzaminu. W takich przypadkach studenci zachowają ważność 1 terminu, a egzamin zostanie zorganizowany w formie tradycyjnej w uczelni, co prawdopodobnie nastąpi dopiero we wrześniu.

Ważne dla studentów ostatnich roczników

Ponieważ organizacja egzaminu tradycyjnego w uczelni z zachowaniem stosownego reżimu sanitarnego będzie możliwa najprawdopodobniej dopiero we wrześniu, wszyscy studenci ostatnich roczników powinni dążyć do uzyskania dostępu do Internetu, aby złożyć egzaminy o czasie i przystąpić w lipcu do egzaminów dyplomowych. W innym przypadku obrony odbędą się dopiero we wrześniu, co może utrudnić lub uniemożliwić skuteczną rekrutację absolwentom studiów 1 stopnia.

Prośba do wszystkich studentów

Proszę:

1. Kontrolować swoje konta na platformie USOSweb sprawdzając wpisy tak zaliczeniowe, jak i egzaminacyjne.
  2. O każdej nieścisłości – w trybie natychmiastowym – informować prowadzącego zajęcia z powiadomieniem dziekanatu względnie bezpośrednio prodziekanów.

Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji
dr hab. Ewa Roszkowska, prof. AW