Szanowni Państwo,

W związku z Zarządzeniem Rektora AWF w sprawie funkcjonowania uczelni od 15 lutego 2021 r., dopuszczającym realizację ćwiczeń i seminariów w siedzibie uczelni, informuję że ćwiczenia w zakresie przedmiotów teoretycznych, dla których w rozkładach zajęć nie zaplanowano sal a także seminaria, mogą być realizowane zdalnie, w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem platformy TEAMS, bez potrzeby uzyskiwania dodatkowej zgody Dziekana.

Osoby, które chciałyby realizować takie ćwiczenia w siedzibie uczelni proszone są o uzgodnienie sali z Działem Nauczania i przekazanie odpowiedniej informacji Kierownikowi Zakładu i Dziekanowi.

dr hab. Ewa Roszkowska profesor​ AWF
Dziekan