UWAGA !!! KOMUNIKAT - grupy skierowane na czasowe zdalne nauczanie

1.  II rok TiR st. niestacjonarnych wszystkie zajęcia (wykłady i ćwiczenia) podczas zjazdu w terminie 15-16.01.22 odbędą się zdalnie.
  2. III rok TIR studia stacjonarne  (WYKŁADY I ĆWICZENIA ) W DNIACH 13-21-01-2022 R.
  3. III rok TP stacjonarne (wykłady i ćwiczenia) w dniach 17-21-01-2022 r.
  4. I rok ZRIR(wykłady i ćwiczenia ) w dniach  17-21-01-2022r.
  5. II rok TIR stacjonarne w dniach 17-21-01-2022r
  6. I rok TIR  stcjonarne ( wykłady i ćwiczenia w dniach 21-24-01-2022r.

Prosimy studentów aby w czasie  wyznaczonej  nauki zdalnej  w/w  terminach  nie przychodzić na uczelnię, dotyczy to wszystkich studentów studiów stacjonarnych, niestacjonarnych  kierunków: Turystyka i Rekreacja , TP, ZRIR

Komunikat nr 10
Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
z dnia 30 kwietnia 2021 r.

W związku z komunikatem Rektora z 29 kwietnia 2021 r., zobowiązuję prowadzących zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych do ich realizacji w systemie hybrydowym:

• zajęcia teoretyczne (wykłady, ćwiczenia, seminaria) – w formie zdalnej;
  • zajęcia praktyczne, w tym ćwiczenia prowadzone na siłowni, fakultety zawodowe, specjalizacje instruktorskie, ćwiczenia terenowe, części praktyczne przedmiotów teoretycznych – w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Szczegóły realizacji zajęć ustala prowadzący dany przedmiot w uzgodnieniu z kierownikiem zakładu tak, aby możliwe było uzyskanie przez studentów zaliczenia w bieżącym semestrze. Jednocześnie prowadzący informuje swoich studentów o zmianach formuły prowadzenia zajęć.

Komunikat nr 9

Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
z dnia 16 kwietnia 2021 r.

W związku z komunikatem Rektora z 16 kwietnia 2021 r., zobowiązuję prowadzących zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych do ich realizacji w systemie hybrydowym od 19 kwietnia 2021 r.: zajęcia teoretyczne (wykłady, ćwiczenia, seminaria) w formie zdalnej, zajęcia praktyczne (za wyjątkiem ćwiczeń prowadzonych na siłowni), jak i części praktyczne przedmiotów teoretycznych w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

Kraków, 7 stycznia 2021 r.

Komunikat nr 5

dotyczący realizacji zajęć w dniach 9-17 stycznia 2021 roku

W związku z komunikatem Rektora z 5 stycznia 2021 r. zawieszającym stacjonarną realizację wszystkich zajęć dydaktycznych w uczelnianych obiektach sportowych, zobowiązuję prowadzących zajęcia praktyczne, jak i części praktyczne przedmiotów teoretycznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych do ich realizacji w dniach 9-17 stycznia 2021 r. zgodnie z harmonogramem w formie zdalnej.

Szczegóły realizacji w/w zajęć ustala prowadzący dany przedmiot w uzgodnieniu z kierownikiem zakładu tak, aby możliwe było uzyskanie przez studentów zaliczenia w bieżącym semestrze (dotyczy semestru zimowego w roku akademickim. 2020/2021). Jednocześnie prowadzący informuje swoich studentów o zmianach formuły prowadzenia zajęć.