Tauron Arena Kraków - wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa to kolejne miejsce na mapie Krakowa które mieli okazje i przyjemność zobaczyć studenci kierunku Zarządzanie rekreacją i rozrywką w ramach zajęć study tour. W początkowej części zajęć studenci wysłuchali zajmującego wykładu o historii, projektach oraz planach związanych z rozwojem tego obiektu. Następnie udali się na zwiedzanie całego terenu, zaczynając od trybun, przez szatnie, strefy VIP kończąc na ogromnej płycie głównej Areny.  To wyjście pokazało, jak ważne jest świadome kształtowanie marki oraz maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje tak wspaniały obiekt.