Członkinie i Członkowie Studenckiego Koła Naukowego "KARO" serdecznie zapraszają społeczność akademicką AWF Kraków na imprezę tematyczną „Neon Party”. Tematem przewodnim są neony, dlatego zachęcamy do zastosowania tego akcentu w swoim ubiorze. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 18.04.2024 r. na naszym kampusie w Klubie Meta 2.0 od godziny 21:00.Będzie nam niezmiernie miło gościć społeczność akademicką AWF Kraków na naszej kolejnej imprezie!

Sprzedaż nadal trwa, ale miejsca są ograniczone. Nie przegap okazji - kup swoje bilety już teraz!. Gdzie?
🎟️przy głównym wejściu na AWFie, we wtorek (9.30-10.30) i czwartek (9-9.15 i 12.45-13.15)
🎟️w klubie Meta 2.0