EGZAMIN WEWNĘTRZNY NA PILOTA WYCIECZEK

Egzamin wewnętrzny na pilota wycieczek odbędzie się w dniu 17.04.2013, o godz. 17.00 w sali B. Osoby zainteresowane muszą wcześniej zapisać się na egzamin w nieprzekraczalnym terminie do 12.04.2013, w sekretariacie Katedry Turystyki i Rekreacji, pok. 204 (pon-pt, 8.00-15.00).

Proszę zapisywać się osobiście. Egzamin jest przeznaczony dla tylko studentów spełniających kryteria określone regulaminem szkolenia pilotów wycieczek AWF (patrz zakładka Szkolenie Pilotów).

Min. ukończony 5 semestr oraz min. ocena dobra (4.0) z Fakultetu Zawodowego (dotyczy roczników , które miały w programie Fakultet Zawodowy).

Mikołaj Bielański

kierownik szkolenia pilotów