tel.: (+48) 12 683 13 55

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Al. Jana Pawła II 78

ZAINTERESOWANIA NAUKOWE

Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół nowoczesnych technologii, mediów społecznościowych, marketingu internetowego, marketingu usług turystycznych i rekreacyjnych oraz szeroko rozumianej kultury fizycznej.

ARTYKUŁY W CZASOPISMACH NAUKOWYCH

1.      Kromka G., Kurowski P., Kudłacz A., Targi Bożonarodzeniowe jako atrakcyjny produkt turystyczny Krakowa, „Folia Turistica” nr 47, 2018, s. 137-158.

ROZDZIAŁY W MONOGRAFIACH NAUKOWYCH

1. Kromka G., Szczechowicz B., Charakterystyka przedsiębiorstw świadczących usługi kosmetyczne w Krakowie i okolicach, [w:] Rynek usług kosmetycznych: uwarunkowania, funkcjonowanie, perspektywy rozwoju. Studium analityczne na przykładzie Krakowa oraz wybranych miejscowości w Małopolsce, W. Alejziak, W. Pilch, B. Szczechowicz, AWF w Krakowie, Kraków 2021, s. 325-356.

WYSTĄPIENIA NA KONFERENCJACH

1. 2019 - 14 grudnia - V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media, UMCS, Lublin.
    Temat wystąpienia: Zarządzanie studenckimi mediami społecznościowymi w środowisku studenckim oraz jego znaczenie dla kształtowania wizerunku uczelni na przykładzie AWF Channel i AWF Kraków.

PROJEKTY

1. Członek 6-osobowego zespołu, który stworzył projekt - Mobilne Centrum Edukacji „Turystyczna Szkoła” na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej.

PORTFOLIO DYDAKTYCZNE

Realizowane przedmioty (ćwiczenia/fakultety): Marketing usług turystycznych i rekreacyjnych, Marketing w rekreacji i rozrywce, Marketing internetowy, Promocja w Internecie, E-rekreacja i wirtualna rozrywka, Organizacja eventów, Innowacyjność w turystyce i rekreacji, Innowacyjne formy turystyki, E-rynek jako środowisko funkcjonowania uczestników rynku turystycznego, Technologie informacyjne, Techniki sprzedażowe w kosmetologii, Praktyka specjalnościowa.

PORTFOLIO ZAWODOWE

7/2023 – obecnie         Specjalista ds. procesu podatkowego CIT, PwC Katowice

10/2019 – obecnie        Nauczyciel akademicki (adiunkt), Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

03/2019 - 09/2019       Sourcing Partner, Hays

11/2018 – 03/2019       Asystent HR, Haer Recruitment

07/2017 – 10/2018       Animator Sportu, Urząd Miasta Krakowa oraz Klub Sportowy Kolejarz Prokocim

2019-2022  Studia doktorskie, AWF Kraków, Turystyka i Rekreacja,;
                 Tytuł pracy doktorskiej: „Rola i znaczenie mediów społecznościowych w promowaniu kultury fizycznej”.
                  Promotor: dr hab. Wiesław Alejziak, prof. AWF.
                  Promotor pomocniczy: dr Bartosz Szczechowicz.

2016-2018  Studia magisterskie, AWF Kraków, Turystyka i Rekreacja,
                 Temat pracy magisterskiej: „Dzieje paintballu na świecie i w Polsce”.
                  Promotor: dr hab. Dobiesław Dudek, prof. AWF.

2013-2016  Studia licencjackie, AWF Kraków, Turystyka i Rekreacja,
                 Temat pracy licencjackiej: „KS Cracovia na karykaturach sportowych autorstwa Gustawa Rogalskiego” .
                  Promotor: dr hab. Dobiesław Dudek, prof. AWF.

PEŁNIONE FUNKCJE

2019 - obecnie    Opiekun Koła Naukowego „AZYMUT”

2016-2019          Prezes Koła Naukowego „AZYMUT”

KURSY I ODBYTE SZKOLENIA

Związane z marketingiem i mediami społecznościowymi

• PARP - E-commerce i marketing internetowy w MŚP

• PARP - Marketing internetowy – kurs zaawansowany I stopnia

• PARP - Media społecznościowe w biznesie

• PARP - Media społecznościowe – kurs zaawansowany

• PARP - Techniki sprzedaży

• Google Internetowe Rewolucje – „Podstawy marketingu internetowego”,

Związane z programami komputerowymi

• REVAS – Branżowe Symulacje Biznesowe

• Microsoft Virtual Academy – „Microsoft Office 365 Personal w pigułce”,

• Microsoft Virtual Academy – „Microsoft Excel”,

• Microsoft Virtual Academy – „Produktywność z OneNote”,

• Excel – „Basic Level” oraz „Advanced Level”,

• Outlook Training,

Związane z rekreacją

• Kurs dla animatorów sportu i rekreacji;

• Kurs animatora czasu wolnego dzieci i dorosłych;

• Kurs instruktora fitness – ćwiczenia siłowe

Inne kursy, szkolenia, uprawnienia

• Prawo jazdy kat. B;

• Kurs dietetyki;

• Kurs technik pamięciowych oraz szybkiego czytania.

JĘZYKI OBCE

• Język angielski – średniozaawansowany (B2)

• Język niemiecki – średniozaawansowany (B2)

NAGRODY