Studenci trzeciego roku specjalności hotelarstwo uczestniczyli w ćwiczeniach terenowych, które odbywały się pod kierunkiem dr Izabeli Kapery, dr. hab. prof. nadzw. Ryszarda Winiarskiego oraz dr. Pawła Różyckiego. Ponad 40 osób ze studiów niestacjonarnych i stacjonarnych  zgłębiało tajniki hotelarstwa okrętowego w trakcie rejsu do Sztokholmu oraz wizytowało wybrane hotele w stolicy Szwecji. Zanim zamieścimy prezentację z tego wydarzenia już teraz pragniemy serdecznie podziękować za miłe i profesjonalne przyjęcie:
- Pani Dorocie Piotrowskiej - Kalinowskiej - Kierownik Działu Sprzedaży Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.
- Kapitanowi i załodze M/F "Wawel",
- pracownikom  Quality Hotel Friends, Stockholm BY NORDIC CHOICE,
- pracownikom Langholmen & Restaurant AB Stockholm.

(IK)

Fot. Ryszard Winiarski