Instytut Studiów Wschodnich z Warszawy uruchamia dodatkową rekrutację   praktykantów lub wolontariuszy na Forum Ekonomiczne i Festiwal Biegowy w Krynicy . Jeśli ktoś z Państwa chciałby zrealizować praktykę zawodową lub podjąć się wolontariatu na tych imprezach proszę o nadesłanie zgłoszenia najpóźniej do 15 lipca 2018 na adres; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Forum Ekonomiczne jest największą konferencją Europy Środkowo-Wschodniej.  Przyjeżdża na nie ponad 3 tys. gości. Swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie wymienią szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z pond 60 krajów.

 PKO Festiwal Biegowy to jedna z największych i najwszechstronniejsza impreza biegowa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. .Sportowy program imprezy w 2018 r. obejmie już ponad 30 biegów i marszów, na dystansach od 300m do 100 km, a łączna długość tras przekroczy 300 km. Najbardziej prestiżowe konkurencje Festiwalu to Bieg 7 Dolin na trzech dystansach – 34, 64 i 100 km, Życiowa Dziesiątka, Koral Maraton i Półmaraton, Bieg na Jaworzynę czy biegowa etapówka Iron Run. Najweselsze starty to z kolei Bieg Przebierańców, Bieg Kibica czy Bieg z krawatem.

TW.