26 października odbyła się międzynarodowa konferencja studencka tworzona przez polskich studentów z różnych europejskich uczelni - Poland 2.0 Summit, w której uczestniczyła jedna z naszych studentek - Wiktoria Mylik. Tegoroczna tematyką były tworzenie start up'y, rozwój start up'ów turystycznych, zagadnienia związane z prawem internetowym, nowe technologie w medycynie i ochronie środowiska.

W ramach biletu można było wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm  Boston Consulting Group i Amazona. Konferencja składała się z 14 paneli, a w przerwach można było porozmawiać z panelistami, dzieląc się spostrzeżeniami dotyczącymi polskiego biznesu i przedsiębiorstw. Na tegorocznej edycji można było poznać wybitnych polskich przedsiębiorców takich jak Marek Zmysłowski - co-founder JUMIA TRAVEL; Tomasz Nowiński - Travelist.pl, Marketing Wizards; Alex Gryn - twórca Codewise Gaming; Franek Hutten-Czapski -Managing Director & Senior Partner, Chairman, BCG Poland Warsaw, opiekun programu Empower.pl.

W tym roku wraz z rozpoczęciem konferencji ruszyły zapisy na trzecią edycje EmpowerPL, jest to program mentoringowy, który łączy Właścicieli firm, Prezesów oraz wybitnych Ekspertów z młodymi Polakami, którzy studiują na najlepszych europejskich i polskich uczelniach. Możliwość rejestracji do programu trwa do 30 listopada.

Uwieńczeniem konferencji był bal, który daje możliwość zintegrowania się i nawiązać relacje z polskimi studentami uczącymi się na najlepszych europejskich uczelniach.

Link do konferencji : https://poland20.com/about <https://poland20.com/about> Link do programu EmpowerPL :

https://empowerpl.com/#start <https://empowerpl.com/#start>