SKN „E-Zarządzania w Turystyce i Rekreacji” AWF Kraków jest kontynuatorem i spadkobiercą Sekcji „E-Turystyki” SKN Azymut działającej w latach 2019-2023. Naszym celem jest wszechstronny rozwój członków i kreowanie wartości społecznej dzięki aktywności naukowej skoncentrowanej na studium zastosowań technologii do zarządzania w turystyce i rekreacji.

Realizowane projekty badawcze:

 1. Zróżnicowanie zakresu wykorzystania technologii w hotelach;
 2. Perspektywy rozwoju sieci uzdrowisk w Polsce;
 3. Platformy wielostronne gmin uzdrowiskowych.

Aktywność w 2023 roku:

 1. udział w finale (jako jedyny zespół z Europy) Międzynarodowej Konferencji i Konkursu "Sustainable Innovation in Tourism & Hospitality: 2023 Global Student Challenge", organizowanych 24.11.2023 przez International Master's Program na Narodowym Uniwersytecie Hotelarstwa i Turystyki (NKUHT) w Tajwanie. Oficjalny film zespołu: https://www.facebook.com/nkuhtimth2023/videos/7128098377256993;
 2. 10.11.2023 złożenie wniosku o finansowanie do Ministerstwa Edukacji i Nauki w programie „Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje” pt. „Platforma spacerów wirtualnych gmin uzdrowiskowych i obszarów ochrony uzdrowiskowej”;
 3. referat na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej V Forum Turystyki Europejskiej organizowanej w dniach 4-5 grudnia 2023 r. przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Gmin Uzdrowiskowych RP.

Informacje o władzach Koła i kontakt do nich:

 • Przewodniczący: Dominik Jurasiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Z-ca przewodniczącego: Marcin Sokal, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Z-ca przewodniczącego: Paweł Rąpała, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretarz: Mikołaj Seitz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretarz: Maciej Jatzek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretarz: Sylwia Nejman, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Skarbnik: Ziemowit Górski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Skarbnik: Beata Bargiel, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Opiekun Koła: mgr Paweł Stelmach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Opiekun Pomocniczy: dr Patrycja Ozga-Gwóźdź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne informacje na temat działalności SKN „E-Zarządzania w Turystyce i Rekreacji” AWF Kraków są dostępne na:

Zapraszamy do współpracy!

Wydział Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie; webmaster: strony-www[at]awf.krakow.pl  login