Miło nam poinformować, że dyrektor Instytut Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie  dr hab. Wiesław Alejziak, prof. AWF, został członkiem Rady Naukowej oraz stałego Panelu Recenzentów szwajcarskiego czasopisma naukowego „Tourism and Hospitality”.

W Editorial Board czasopisma „Tourism and Hospitality” zasiadają takie wybitne postaci światowych badań nad turystyką, jak m.in.: Prof. Dr. Dimitrios Buhalis (UK), Prof. Dr. Alan Fyall (SA), Prof. Dr. Tazim Jamal (USA), Prof. Dr. Anna Leask (UK), Prof. Dr. Yoel Mansfeld (Israel), Prof. Dr. Chris Ryan (New Zealand), Prof. Dr. Jarkko Saarinen (Finland), Prof. Dr. Marianna Sigala (Australia).
Multidisciplinary Digital Publishing Institute (MDPI) jest pionierem i największym wydawcą prac naukowych w systemie open access. MDPI wydaje prawie 300 czasopism z zakresu różnych dyscyplin nauki (w tym co trzecie z IF), co lokuje tego wydawcę wśród pięciu największych wydawców czasopism naukowych na świecie. Jeśli chodzi o problematykę z zakresu szeroko pojętej turystyki, to – oprócz „Tourism and Hospitality” – MDPI wydaje m.in. takie czasopisma jak: Sustainability (IF 2,578), International Journal of Environmental Research and Public Health (IF 2,840).