W dniu 09.07.2024r. w sali senackiej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie wręczono zaświadczenia ukończenia studiów Studentom III-go roku studiów licencjackich na kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką, którzy jako pierwsi w historii opuszczają mury Uczelni w zakresie kierunku, który został uruchomiony w 2021 roku. W uroczystości wzięli udział Pan Rektor ds. studenckich Michał Spieszny, Pani Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji Ewa Roszkowska oraz nauczyciele akademiccy przeprowadzający egzamin licencjacki. Naszym Absolwentom dziękujemy za trzy lata współpracy, gratulujemy ukończenia studiów i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszym życiu zawodowym i osobistym.