15 IV 2010 r.

dr Sybilla Stanisławska-Kloc (Instytut Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie)

Plagiat w świetle prawa autorskiego, ustawy o szkolnictwie wyższym i ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym

3 XII 2009 r.

dr Piotr Cybula (Zakład Prawa, WTiR AWF Kraków)

Dopuszczalność i skutki podwyższenia ceny imprezy turystycznej przez organizatora turystyki (uwagi na tle decyzji Prezesa UOKiK w sprawie biura podróży TRIADA S.A.

19 XI 2009 r.

mgr Maciej Bałaziński

Cechy charakterystyczne umów związanych z działalnością w zakresie sportu profesjonalnego na przykładzie piłki nożnej

2 III 2009 r.