SKN „E-Zarządzania w Turystyce i Rekreacji” AWF Kraków jest kontynuatorem i spadkobiercą Sekcji „E-Turystyki” SKN Azymut działającej w latach 2019-2023. Naszym celem jest wszechstronny rozwój członków i kreowanie wartości społecznej dzięki aktywności naukowej skoncentrowanej na studium zastosowań technologii do zarządzania w turystyce i rekreacji.

Realizowane projekty badawcze:

1. Zróżnicowanie zakresu wykorzystania technologii w hotelach;
  2. Perspektywy rozwoju sieci uzdrowisk w Polsce;
  3. Platformy wielostronne gmin uzdrowiskowych.

Aktywność w 2023 roku:

1. udział w finale (jako jedyny zespół z Europy) Międzynarodowej Konferencji i Konkursu "Sustainable Innovation in Tourism & Hospitality: 2023 Global Student Challenge", organizowanych 24.11.2023 przez International Master's Program na Narodowym Uniwersytecie Hotelarstwa i Turystyki (NKUHT) w Tajwanie. Oficjalny film zespołu: https://www.facebook.com/nkuhtimth2023/videos/7128098377256993;
  2. 10.11.2023 złożenie wniosku o finansowanie do Ministerstwa Edukacji i Nauki w programie „Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje” pt. „Platforma spacerów wirtualnych gmin uzdrowiskowych i obszarów ochrony uzdrowiskowej”;
  3. referat na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej V Forum Turystyki Europejskiej organizowanej w dniach 4-5 grudnia 2023 r. przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Gmin Uzdrowiskowych RP.

Informacje o władzach Koła i kontakt do nich:

• Przewodniczący: Dominik Jurasiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Z-ca przewodniczącego: Marcin Sokal, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Z-ca przewodniczącego: Paweł Rąpała, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Opiekun Koła: mgr Paweł Stelmach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Opiekun Pomocniczy: dr Patrycja Ozga-Gwóźdź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne informacje na temat działalności SKN „E-Zarządzania w Turystyce i Rekreacji” AWF Kraków są dostępne na:

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy na Dzień Otwarty AWF w Krakowie, który odbędzie się 20 marca r. (środa), w godz. 9.00-15.00, budynek główny AWF!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Podczas Dnia Otwartego będzie można:
* uczestniczyć w prezentacji każdego Wydziału, w tym Wydziału Turystyki i Rekreacji, który oferuje:

studia I stopnia na kierunkach:

Turystyka i Rekreacja

Turystyka Przygodowa

Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką

studia II stopnia na kierunkach:

Turystyka i Rekreacja

Turystyka Zdrowotna

Management w organizacjach czasu wolnego

a także będzie można:

* zwiedzić kampus akademicki AWF;
* porozmawiać ze studentami oraz przyszłymi wykładowcami;
* zajrzeć do sal wykładowych, laboratoriów i pracowni;
* przekonać się, że warto u nas studiować!

Szczegółowy harmonogram wkrótce: Dzień Otwarty AWF Kraków - 20.03.2024

Serdecznie zapraszamy Studentów I roku studiów na zebrania organizacyjne,

które odbędą się 23.09.2022r. (piątek), w Auli (główny budynek AWF)

godz. 12:15 - studia I stopnia (licencjackie), kierunki: Turystyka i Rekreacja, Turystyka Przygodowa, Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką                                                                                                                                                                 godz. 13:15 - studia II stopnia, kierunki: Turystyka i Rekreacja, Turystyka Zdrowotna

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem, zajęcia rozpoczynają się 26.09.2022r.                                                          Rozkłady zajęć:  https://www.awf.krakow.pl/rozklady-zajec

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Społeczne funkcje obszarów chronionych współorganizowanej przez Pracowników Instytutu Turystyki, która odbędzie się 18-19 marca br.

Załączniki:
Pobierz plik (Program konferencji final.pdf)Program konferencji final.pdf[ ][ ]1896 kB