Informator o specjalnościach zawodowych: nieaktualny, ważny do roku 2020 - nowy informator  w opracowaniu

Pobierz Informator Specjalności 2020

Serdecznie zapraszamy Studentów I roku studiów na zebrania organizacyjne,

które odbędą się 23.09.2022r. (piątek), w Auli (główny budynek AWF)

godz. 12:15 - studia I stopnia (licencjackie), kierunki: Turystyka i Rekreacja, Turystyka Przygodowa, Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką                                                                                                                                                                 godz. 13:15 - studia II stopnia, kierunki: Turystyka i Rekreacja, Turystyka Zdrowotna

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem, zajęcia rozpoczynają się 26.09.2022r.                                                          Rozkłady zajęć:  https://www.awf.krakow.pl/rozklady-zajec

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Społeczne funkcje obszarów chronionych współorganizowanej przez Pracowników Instytutu Turystyki, która odbędzie się 18-19 marca br. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program konferencji final.pdf)Program konferencji final.pdf[ ][ ]1896 kB
Załączniki:
Pobierz plik (Zarzadzenie 10-2020.pdf)Zarzadzenie 10-2020.pdf[ ][ ]56 kB

Miło nam poinformować, że w rankingu szkół wyższych 2019, kształcących kadry dla turystyki, Wydział Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie, zajął drugie miejsce w kategorii profilu ogólnoakademickiego.
Ranking przeprowadzony przez "Wiadomości Turystyczne", uwzględniał zarówno przygotowanie zawodowe studentów jak i potencjał naukowy i warunki studiowania.
Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wydaniem specjalnym "Wiadomości Turystycznych" - Szkoły wyższe ranking 2019.         Numer ten jest poświęcony jest problematyce kształcenia.

http://czytelnia.eurosys.pl/pub/magazine/27/freeEditons/245/editon/