W zeszłą środę podczas zajęć study tour studenci kierunku: Zarządzanie rekreacją i rozrywką udali się aż do 4 miejsc: do Teatru KTO, Ośrodka, Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA, Poczty Głównej, pustostanu na wystawę/widowisko POSTMAN - wyślij list inaczej, oraz na tereny naszej uczelni AWF Grzegórzki. Gospodarzem i prelegentem w dniu 20.03.24r. był Pan Aleksander Janicki, znany krakowski artysta intermedialny, performer, grafik, scenograf, kreator wielu eventów o charakterze medialnym oraz twórca Fundacji FUTURA KULTURA. Dzień pełen wrażeń studenci rozpoczęli od zwiedzania oraz krótkiej lekcji architektury w Teatrze KTO, następnie przeszli do CRICOTEKI, gdzie poznali tajniki pracy oraz realizacji celów założonych przez instytucję. Kolejnym przystankiem była wystawa Pana Aleksandra która wprawiła w niemałe zaskoczenie oraz pozwoliła na chwilę refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Ostatni na naszej liście znalazł się teren AWF na Grzegórzkach, gdzie udało się obejrzeć inspirujący spot, na którym pokazany został plan miejsca po rewitalizacji, studenci dostali również szansę podzielenia się własnym pomysłem zagospodarowania tego terenu w ramach pracy dodatkowej.