Dnia 10.04.2024 r. studenci z II-go roku kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką w ramach wizyty studyjnej mieli przyjemność uczestniczyć w niesamowitym artystycznym występie, który łączył ze sobą burleskę, kabaret oraz muzykę na żywo. Krakowski Cabaret, znajduje się nieopodal Wawelu i dzielnicy Kazimierz. To jedyne tego rodzaju miejsce w Krakowie, proponujące “coś dla duszy i dla ciała”. Wspaniale wnętrze jest w stylu lat 20/30 ubiegłego stulecia. Teatr Cabaret zorganizował cudowny wieczór, nasi studenci byli zachwyceni atmosferą oraz umiejętnościami artystów na scenie. Wszyscy świetnie się bawili podczas występu. Po skończonym spektaklu można było bawić się z artystami na scenie tańcząc i śpiewając. Był to niezapomniany wieczór, każdy miło go wspomina.

17.04.2024 r. natomiast grupa studentów kierunku Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką wybrała się drugi raz w to samo miejsce, jednak tym razem w celu poznania tajników prowadzenia takiego biznesu. Bardzo miła Pani właściciel podzieliła się z nimi wiedzą nabytą na przestrzeni wielu lat prowadzenia biznesu w Krakowie. Rozwiała również wątpliwości odnośnie prowadzenia klubu oraz odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Było to satysfakcjonujące spotkanie.