W dniu 24.04.24r grupa studentów II roku kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką udała się, w ramach zajęć, na Wzgórze Zamkowe Zinar Castle. Na początku spotkania zostały przedstawione: sale w których są organizowane imprezy, pokoje gościnne, restauracja, taras z piękną panoramą, oraz Forest Hotel, w którym znajdują się m. in. sale konferencyjne. Wizyta ta obejmowała również spotkanie z event menedżerem, na którym studenci mogli się dowiedzieć wielu cennych rzeczy odnośnie prowadzenia i organizacji tego typu biznesu, jak pracuje się z klientem premium oraz na co zwracać uwagę podczas obsługiwania gości. Był to bardzo owocny dzień, z którego każdy ze studentów wyniósł owocną lekcje.