Dnia 15.05.2024 studenci z II roku zarządzania rozrywką i rekreacją tym razem odwiedzili ICE Krakow Congress Centre. Jest to wielofunkcyjny obiekt, zlokalizowany nad Wisłą, w którym odbywają się różnego rodzaju konferencje, kongresy oraz koncerty. Podczas spotkania studenci mogli zobaczyć salę, jak są skonstruowane i jaka jest w nich akustyka. Studenci byli pod wrażeniem jak bardzo wielofunkcyjny jest ten obiekt oraz w jak innowacyjny sposób zaprojektowano sale w zależności od potrzeb klienta. Pod koniec spotkania można było zadawać pytania, Pani menadżer chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą oraz funkcjonowaniem obiektu.