Studenci II roku kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką w dniu 22.05.2024r, mieli okazję odwiedzić Dworek Białoprądnicki. Jest to miejsce, w którym odbywają się liczne wydarzenia dla ludzi z każdej grupy wiekowej. Bardzo sympatyczna Pani menedżer opowiedziała nam o pracy w tym miejscu, o tym jak można spełniać swoje wizje artystyczne, pracując w takim podmiocie oraz podzieliła się radami na co zwracać szczególną uwagę przy organizacji eventów kulturalnych. Na tym spotkaniu mogliśmy zaobserwować również trwające prace przygotowawcze do imprezy z okazji Dnia Dziecka. Było to bardzo sympatyczne spotkanie, pokazujące pracę z perspektywy organizatora imprez w instytucji państwowej.