Studenci II roku kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką w dniu 29.05.24 zorganizowali w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rudawie (woj. małopolskie) dzień dziecka. Było to cenne doświadczenie ponieważ mogli oni się wcielić w rolę animatorów dzieci. Wszyscy świetnie się bawili, do czego przyczyniło się profesjonalne przygotowanie gier i zabaw. Animacje zostały przeprowadzone zgodnie z ich scenariuszami nad którymi pracowano w trakcie semestru, zatem była to idealna okazja do sprawdzenia się w swoim przyszłym fachu, związanym z zarządzaniem rekreacją i rozrywką. Satysfakcją z wykonanej pracy był uśmiech dzieci z którymi studenci się bawili. Było to zdecydowanie duże wyzwanie dla organizatorów, z którego każdy wyniósł owocną lekcję.