Dnia 05.06.2024 r. studenci II roku kierunku: Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką mieli okazję odwiedzić VR Studio w Krakowie, mieszczące się przy ul. Józefa Dietla 50, które jest największe centrum wirtualnej rzeczywistości w stolicy Małopolski. Dzięki najnowszej technologii w VR Studio można przenieść się w zupełnie inny wymiar i poczuć na własnej skórze niesamowite doświadczenia związane z wirtualną rzeczywistością. Właściciel Studia oprowadził uczestników spotkania zapoznając ich z charakterem usług oferowanych przez firmę, przedstawił również etapy powstawania i rozwoju technologii VR. Uchylił także rąbka tajemnicy na temat prawdopodobnej, przyszłej drogi rozwoju w zakresie prezentowanych technologii. Było to ciekawe doświadczenie, pozwalając na styczność z nowymi technologiami  w rekreacji i rozrywce.