Kierunek: „Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką” to nowa oferta kształcenia na Wydziale Turystyki i Rekreacji AWF Kraków, którego uruchomienie było podyktowane zapotrzebowaniem branży rozrywkowej i rekreacyjnej na młodych, dynamicznych, kompetentnych, kreatywnych, innowacyjnych, otwartych na nowe wyzwania pracowników szeroko pojętego sektora usług rekreacji i rozrywki, zdolnych do realizowania funkcji zarządczych, również w sytuacjach kryzysowych, takich jak np. pandemia. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie kreuje nauczanie zdalne i w pełni realizuje w razie potrzeby zajęcia on-line.

Kierunek studiów „Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką” ma charakter innowacyjny, bowiem nie występował on do tej pory w przestrzeni edukacyjnej zarówno w Polsce jak i w świecie. Szczególny nacisk i akcenty kształcenia są położone na kreatywność studentów i praktyczne działanie oraz rozwój osobisty. Duża liczba godzin zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych (780 godzin) zapewniają wszechstronne przygotowanie studenta do różnych działań w branży rekreacyjnej, rozrywkowej i eventowej.

Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką to nowatorski projekt edukacyjny dla tych osób, które chcą kształcić się w zakresie zarządzania, ale również pragną uzyskać wszechstronną wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie rekreacji, rozrywki, czasu wolnego oraz szukają nowości na rynku edukacyjnym.

Wydział Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie; webmaster: strony-www[at]awf.krakow.pl  login